مرکز پشتیبانی تلفنی و اینترنتی دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد کارابان
شرایط و ضوابط پشتیبانی کارابان

جهت دریافت خدمات پشتیبانی به نکات زیر توجه فرمایید :
١. کلیه محصولات سخت افزاری دارای یک سال گارانتی از تاریخ خرید منطبق با مفاد و شرایط مندرج در برگ گارانتی و یک سال خدمات تلفنی و اینترنتی رایگان می باشد.
۲. ارائه خدمات پشتیبانی بصورت تلفنی و اینترنتی از تاریخ خرید به مدت یکسال بصورت رایگان انجام خواهد شد. پس از گذشت یک سال نیاز به تمدید قرارداد می باشد.
۳. روش ارائه خدمات پشتیبانی، شناسایی مشتری توسط شماره تماس می باشد. لذا در صورت تماس با شماره هایی که در سیستم واحد پشتیبانی ثبت نشده است، امکان برقراری تماس با واحد پشتیبانی مقدور نخواهد بود.
۴. در صورتیکه نیاز به ثبت شماره جدید در سیستم پشتیبانی دارید، از طریق سامانه http://my.41378.ir اقدام نمایید.
۵. پس از گذشت یک سال از تاریخ خرید یا تمدید مجدد خدمات، سیستم بصورت خودکار امکان برقراری ارتباط شما با واحد پشتیبانی را غیرفعال خواهد کرد و صرفا پس از تمدید قرارداد و تایید واحد مالی، امکان ارتباط با این واحد مجددا میسر خواهد شد. جهت تمدید پشتیبانی از سامانه http://my.41378.ir استفاده نمایید.
۶. در صورت اتمام خدمات پشتیبانی سالیانه و درخواست مشتری مبنی بر اعزام کارشناس جهت ارائه خدمات حضوری در محل ایشان، هزینه دریافتی صرفا جهت ارائه خدمات در مدت زمان مشخص شده می باشد و پس از پایان جلسه ی ارائه ی خدمات حضوری و تأیید صحت خدمات توسط مشتری، مشکلات آتی پیش آمده از تعهدات شرکت کاراپرداز خارج بوده و هیچ گونه مسئولیتی را متوجه این شرکت نخواهد نمود. لذا جهت ارائه ی خدمات مجدد، مشتری موظف به تمدید قرارداد خدمات پشتیبانی می باشد.
۷. پس از برقراری تماس با واحد پشتیبانی برحسب ترافیک ایجاد شده ممکن است نیاز به انتظار در صف تا ارتباط با کارشناسان باشد، لذا خواهشمند است تا برقراری ارتباط صبور باشید.
۸. حداکثر مدت مکالمه با کارشناسان، 10 دقیقه بوده و پس از گذشت این زمان، جهت ارائه خدمات بهتر به مشترکین منتظر در صف، تماس به صورت خودکار قطع خواهد شد. در صورت نیاز به مکالمه با کارشناسان باید مجددا با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.
۹. ساعات کاری واحد پشتیبانی، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:30 تا 16:30 می باشد. ساعت 13 تا 13:30 زمان استراحت کارشناسان می باشد.
۱۰. کارشناسان واحد پشتیبانی موظف به رفع مشکلات مشتریان بوده و به دلیل رعایت حقوق سایر مشتریان، خدمات پشتیبانی شامل آموزش بصورت تلفنی نمی باشد و وظیفه ورود اطلاعات از قبیل تعریف پرسنل، تعریف شیفت، انتساب شیفت و …. به عهده کارشناسان نمی باشد.
۱۱. نصب مجدد نرم افزار از خدمات قابل ارائه توسط کارشناسان واحد پشتیبانی می باشد، لیکن در صورت درخواست مکرر نصب از طرف مشتری، کارشناسان می توانند با توجه به ترافیک تماسهای سایر مشتریان، زمانی را جهت نصب مشخص و به مشترک اعلام نمایند.
۱۲. موارد مربوط به پرداخت وجه و سایر مسائل مالی، در حیطه وظایف کارشناسان واحد پشتیبانی نمی باشد. لذا خواهشمند است این موارد فقط با واحد مالی مطرح و پیگیری شود.
۱۳. اعزام کارشناس در محل مشتری یا حضور مشتری در محل شرکت با هماهنگی قبلی با واحد فروش مقدور خواهد بود و به درخواستهای بدون هماهنگی پاسخی داده نخواهد شد. گفتنی است جهت درخواست اعزام کارشناس و یا جلسه آموزش در شرکت می بایست از سامانه http://my.41378.ir نسبت به ثبت درخواست اقدام نمایید.
۱۴. جهت استفاده از سرویس تیکت، پس از دریافت نام کاربری و رمز عبور از سامانه http://my.41378.ir و ورود به سایت، می توانید نسبت به ثبت تیکت و یا درخواست های ویژه همچون درخواست اعزام کارشناس، سفارشی سازی، تغییر و یا افزودن شماره تماس، قفل گشایی و … اقدام نمایید. جهت دریافت اولیه نام کاربری و رمز عبور پس در صفحه ورودی سامانه، بر روی گزینه ی گذرواژه را فراموش کرده ام کلیک نمایید. سپس می توانید انتخاب نمایید که اطلاعات به شماره تلفن همراه و یا پست الکترونیک ثبت شده در اطلاعات مربوط به شما ارسال گردد.
۱۵. با توجه به افزایش تماسهای ورودی واحد پشتیبانی در بازه زمانی بیست و هفتم (27) هر ماه تا سوم (3) ماه بعد، نصب و راه اندازی نرم افزار فقط برای مشتریان جدید انجام خواهد گرفت. لذا در صورت نیاز به نصب مجدد نرم افزار، خارج از این بازه با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.
۱۶. فرآیند نصب و راه اندازی نرم افزار فقط از طریق CD ارائه شده انجام خواهد شد و در صورت مفقود شدن یا در اختیار نبودن این CD موظف به تهیه مجدد آن می باشید. نصب و راه اندازی بدون CD و با استفاده از فایلهای موجود در کامپیوتر یا پشتیبانهای تهیه شده خارج از حیطه وظایف واحد پشتیبانی می باشد. جهت ثبت درخواست ارسال CD جدید می بایست از سامانه http://my.41378.ir استفاده نمایید.
۱۷. جهت استفاده از نرم افزار نیاز به قفل سخت افزاری می باشد که در صورت خرابی قفل و یا مفقود شدن آن، مشتری ملزم به خریداری قفل جدید می باشد.
۱۸. کارشناسان واحد پشتیبانی مسوولیتی نسبت به یافتن پشتیبانهای گرفته شده یا آخرین نسخه اجرایی برنامه روی کامپیوتر مشتری ندارد و وظیفه تهیه، نگهداری و ارائه آخرین پشتیبان به عهده مشتری می باشد.
۱۹. مسوولیت نگهداری از فایلهای ارسال شده از طرف واحد پشتیبانی به عهده مشتری می باشد.
۲۰. در صورت تشخیص کارشناس پشتیبانی مبنی بر لزوم برقراری ارتباط از راه دور، مشترک موظف به آماده سازی بستر مناسب جهت ارتباط می باشد و رفع اشکال گزارش شده به صورت تلفنی میسر نخواهد بود.
۲۱. مشتری موظف است پیش از برقراری تماس با واحد پشتیبانی و استفاده از سرویس ریموت، تمامی نرم افزارها و فایلهای در حال استفاده را بسته و درصورت امکان یک بار کامپیوتر را راه اندازی مجدد نماید. بدیهی است کارشناسان هیچگونه مسوولیتی در قبال نرم افزارهای در حال اجرا یا فایلهای ذخیره نشده نخواهند داشت.
۲۲. چنانچه مشتری در زمان ارائه خدمات پشتیبانی کنترل کامپیوتر را در دست گرفته و نرم افزار دیگری را اجرا نماید کارشناسان ملزم به قطع ارتباط ریموت می باشند. این الزام در راستای حفظ اطلاعات و حریم شخصی مشتری و همچنین سلب مسولیت از کارشناسان می باشد.
۲۲. مشتری موظف است تا پایان زمان ارتباط کارشناسان با کامپیوتر از طریق ریموت، حضور داشته و کلیه مراحل را رصد نماید. درصورت عدم حضور و ترک کامپیوتر، کارشناسان موظف به قطع ارتباط می باشند.

پرسش های متداول