تجهیزات کنترل تردد کارابان

تأمین امنیت گذرگاه ها، درب ها و فضاهای بسته

خدمات پس از فروش دستگاه حضور و غیاب کارابان
ارائه انواع دستگیره های کارتی، اثرانگشتی و هتلی , گیت های امنیتی سه اهرمی , قفل های کابینتی، باشگاهی و استخری

تجهیزات کنترل تردد کارابان

تمامی دستگاه های کنترل تردد کارابان به همراه یک سال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش ارائه می گردند.

دستگیره هوشمند اثرانگشتی و کارتی کارابان دارای قفل پنج زبانه ویژه درب های ضد سرقت

دستگیره هوشمند کارابان مدل KDL-5000

دستگیره هوشمند اثرانگشتی کارابان مدل KDL-5000 محصولی بسیار با کیفیت، ساخته از شده از بهترین مواد اولیه و با طراحی بسیار زیبا، دستگیره ای است ضد سرقت که مجهز به صفحه کلید لمسی می باشد. قفل این دستگیره از نوع یک زبانه و با دو شب بند می باشد که جهت امنیت بیشتر در هنگام حضور در سمت داخل، می توان شب بندها را قفل نمود.

دستگیره هوشمند کارتی - اثرانگشتی کارابان با قفل سه زبانه و بدنه ضد سرقت

دستگیره هوشمند کارابان سری KDL-4000

دستگیره هوشمند کارتی – اثرانگشتی کارابان سری 4000 که شمال مدل های KDL-4000 و KDL-4100 می باشد محصولی است بسیار با کیفیت که با توجه به بدنه ی بسیار مستحکم و قفل ضد سرقت به کار رفته در آن، امکان استفاده در شرایط و محیط های گوناگون را دارا می باشد. سنسور اثرانگشت نوری به کار رفته در این دستگاه از کیفیت و دقت بسیار بالایی برخوردار است.
 
دستگیره هتلی کارتی کارابان

دستگیره هتلی کارابان سری 2000

دستگیره کارتی کارابان، ویژه هتل ها و مکانهایی با تردد عمومی طراحی شده است. این دستگیره ها راهکاری بسیار مناسب، جذاب و کاربردی جهت مدیریت اتاق ها و همچنین تأمین امنیت تردد ها می باشد. استفاده از کارتهای هوشمند مایفر 13.56MHz امکانات سودمندی را برای هتل ها به ارمغان می آورد.

مدل های KDL-2700 و KDL-2800 با طراحی منحصر به فرد و استفاده از آلیاژ روی به عنوان ماده اصلی در تولید آن، علاوه بر ظاهری زیبا و درخشان، بدنه ای بسیار مقاوم را به همراه خواهد داشت.

دستگیره اثرانگشتی کارابان با طراحی بسیار زیبا و ابعاد کوچک

دستگیره هوشمند کارابان سری 1000

دستگیره اثرانگشتی سری 1000 کارابان محصولی منحصر به فرد، با ظاهری بسیار جذاب، اندازه ای کوچک و عملکری حرفه ای می باشد.

این دستگیره ها در سه نوع 1000 معمولی با بدنه ای از جنس پلاستیک ABS، مدل 1000M با بدنه ای فلزی و به رنگ نقره ای و همچنین مدل 1000MD با بدنه ای فلزی، رنگ طلایی-بژ و همچنین قفل دو زبانه ارائه می گردد.

این دستگاه ها ظرفیت ذخیره سازی 10 مدیر، 60 کاربر معمولی و 20 کاربر مهمان را دارند و توسط چهار عدد باطری قلمی آلکالاین تغذیه می شوند.

قفل کابینتی باشگاهی کارابان دارای کارتخوان بدون تماس RFID

قفل های کابینتی - باشگاهی کارابان

قفل باشگاهی یکی از فناوری های بسیار پرکاربرد در نظم دهی و هم چنین حفظ امنیت کمدها و کابینت ها در مکان های مختلف می باشد. این قفل های پرکاربرد که بیشتر از تکنولوژی کارت های بدون تماس RFID جهت شناسایی افراد بهره می برند از دو بخش اصلی تشکیل شده اند. یکی ریدر که در قسمت بیرونی در کمد و یا کابینت نصب می شود و دیگری بخش موتور (تصویر مقابل) که در قسمت داخل در نصب می گردد.

پس از شناسایی فرد توسط تگ بدون تماس RFID موتور فعال شده، زبانه به داخل کشیده می شود و قسمت جانبی قفل در را به بیرون هل می دهد. تگ های این قفل ها نیز در انواع گوناگون کارت، تگ جاسوئیچی و دستبندهای ضد آب موجود می باشد.

بدین ترتیب در اماکنی همچون باشگاه های ورزشی، استخرها، بیمارستان ها و حتی ادارات و سازمان ها که نیاز به اختصاص کمد به افراد وجود دارد، این قفل ها بسیار پرکاربرد خواهند بود.

نصب و راه اندازی بسیار ساده، مدیریت و کاربری آسان و کیفیت بالا و عملکرد روان محصول از ویژگی های آن است. گفتنی است منبع انرژی این قفل ها 4 عدد باطری آلکالاین سایز AA (قلمی) می باشد.

گیت سه اهرمی کنترل تردد کارابان با قابلیت اتصال به انواع دستگاه های اکسس کنترل کارابان

گیت کنترل دسترسی کارابان مدل KSG-2100

این مدل در واقع برادر ظریف تر مدل 2000 می باشد گه علاوه بر ویژگی های گیت های سری 2000 طراحی جمع و جورتر و اندازه های آن منجر به گرایش گروهی از مشتریان به آن شده است. گفتنی است با وجود اندازه های کوچکتر، اما با توجه به استفاده متریال و موتور قدرتمند، این مدل نیز از قدرت و استقامت بسیار بالایی برخوردار است.

گیت سه اهرمی کنترل تردد کارابان با قابلیت اتصال به انواع دستگاه های اکسس کنترل کارابان

گیت کنترل دسترسی کارابان مدل KSG-2000

این گیت سه اهرمی نیز همچون سایر مدل ها از بهترین و بادوام ترین متریال ها ساخته شده است. موتور قدرتمند و با دوام.، بازوهای قدرتمند، سیستم کنترلر هوشمند و قابلیت استفاده از انواع روش های شناسایی بایومتریک به صورت انتخابی، از ویژگی های این محصول می باشد.

گیت سه اهرمی کنترل تردد کارابان با قابلیت اتصال به انواع دستگاه های اکسس کنترل کارابان

گیت کنترل دسترسی کارابان مدل KSG-1000

این مدل از گیت کنترل تردد کارابان با توجه به طراحی خاص خود و با توجه به فضای کمتری که نسبت به سایر انواع گیت های سه اهرمی اشغال می نماید کاربرد بسیاری در اماکنی با گذرگاه های کوچک دارد. متریال به کار رفته در ساخت این گیت، آن را به یکی از محکم ترین و با دوام ترین گیت های بازار نموده است.
 

مشخصات فنی گیت های کنترل تردد کارابان