دستگاه حضور و غیاب و کنترل دسترسی کارابان
دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد کارابان
درباره ما

کاراپرداز - ارائه دهنده سیستم های حضور و غیاب و کنترل تردد کارابان

شرکت مهندسی کاراپرداز از سال 1378، با هدف تولید نرم افزار و ایجاد بسترهای مناسب جهت تولید نرم‌افزار با استفاده از آخرین تکنولوژی‌ها و متدولوژی‌های موجود و ایجاد فضایی مبتنی بر خلاقیت و نوآوری علمی در زمینه مهندسی و توسعه نرم افزار شروع به فعالیت نمود. تولید نرم‌افزار با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای جهانی از عمده‌ترین اهداف شرکت است. همچنین استفاده از افراد خلاق و با توانمندی‌های علمی بالا در برنامه شرکت گنجانده شده است.

در این گذار با توجه به تغییر نیازهای مشتریان این شرکت اقدام به ارائه محصولات سخت افزاری در زمینه دستگاههای حضور و غیاب و سیستمهای کنترل تردد نمود. معرفی و ارائه محصولات سخت افزاری با کیفیت به همراه نرم افزارهای کاربردی توسعه یافته توسط واحد تولید شرکت مهندسی کاراپرداز از اهداف این شرکت بوده و در طول سالها سعی بر تحقق آن داشته است.

با توجه به بازار رقابتی موجود در زمینه نرم افزارهای کاربردی، اصلی ترین هدف این شرکت ارائه محصولات با کیفیت بالا، گارانتی و ضمانت محصولات سخت افزاری و خدمات پس از فروش مناسب جهت جلب رضایت خریداران محترم می باشد.

استفاده از متخصصین فروش جهت اطلاع رسانی صحیح و دقیق قبل از خرید، متخصصین سخت افزار جهت ارائه خدمات پس از فروش محصولات سخت افزاری و متخصصین نرم افزار جهت تولید، توسعه و ارائه خدمات پشتیبانی به مشتریان، اولین گام جهت تحقق این آرمان است که اصلی ترین رکن فعالیتهای شرکت مهندسی کاراپرداز می باشد.

تیم بزرگ کارابان

آشنایی بیشتر با بخش های کارابان

مدیریت سیستم های حضور و غیاب و کنترل تردد کارابان

مدیریت

کارابان با تکیه بر مدیران با تجربه و متخصص خود مجموعه ای از فرآیند های فروش، خدمات و ارائه محصولات را با بهترین کیفیت پیش می برد.

فروش دستگاه حضور و غیاب، حقوق و دستمزد و کنترل تردد کارابان

واحد فروش

هدف اصلی این واحد ارائه مشاوره پیش از خرید و اطلاع رسانی دقیق و کامل به خریداران محترم می باشد. ارائه راهکار و راهنمایی جهت انتخاب محصول مناسب، انجام روالهای پیش و پس از خرید، صدور فاکتور و … از جمله وظایف واحد فروش شرکت مهندسی کاراپرداز می باشد.

تحقیق و توسعه نرم افزار حضور و غیاب، حقوق و دستمزد و کنترل تردد کارابان

واحد تحقیق و برنامه

این بخش از تیم بزرگ کارابان، همواره در حال بررسی دقیق نیازهای بازار، مشتریان و نمایندگان بوده و مسیر اصلی را جهت رشد و موفقیت در اختیار سایر بخش ها می گذارد.

تولید نرم افزار حضور و غیاب، حقوق و دستمزد و کنترل تردد فارسی کارابان

تولید و توسعه

بروزرسانی نرم افزارهای موجود، بررسی نیازها و درخواستهای مشتریان، تولید و توسعه محصولات جدید، سفارشی سازی محصولات موجود، بررسی فناوریهای روز دنیا و ارائه راهکارهای جدید مبتنی بر آنها، شناخت محصولات جدید ارائه شده در بازارهای بین المللی و بومی سازی جهت استفاده داخلی، گسترش محصولات با توجه به تغییرات پیش آمده در قوانین و ساختارهای مدیریتی و … از وظایف واحد تولید و توسعه شرکت مهندسی کاراپرداز می باشد.

پشتیبانی دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد کارابان

پشتیبانی فنی

شاید به اطمینان بتوان گفت، مهمترین بخش از یک فروش موفق، ارائه خدمات پس از فروش با کیفیت به خریداران می باشد. استفاده از پرسنل با اخلاق و پیگیر و با دانش فنی بالا در زمینه نرم افزار و سخت افزار و ارائه راهکاری مناسب بر حسب درخواست مشتری اولین گام این شرکت جهت کسب رضایتمندی حداکثری مشتریان گرامی می باشد.

تعمیرات دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد کارابان

گارانتی و تعمیرات

وظیفه اصلی واحد گارانتی تضمین کیفیت کالای خریداری شده به مشتری با استفاده از خدمات به موقع و رفع ایراد به وجود آمده برای محصول خریداری شده می باشد. تعویض قطعه یا رفع ایراد به وجود آمده برای دستگاه ها در شرایط گارانتی و ارائه خدمات پس از پایان یافتن دوره گارانتی، اصلی ترین هدف این واحد می باشد.

برخی از مشتریان ما

نام هایی که به همراهی شان می بالیم.

در طول سال های فعالیت کارابان در زمینه دستگاه های حضور و غیاب و کنترل تردد، نام های درخشان بسیاری با اعتماد به محصولات و خدمات کارابان، تجربه ای رضایتبخش از برقراری نظم و امنیت در مجموعه های تحت مدیریت خود را داشته اند.

خرید دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد ارزان قیمت
کارابان و مشتریان

نتایج سال ها تلاش

ما در کارابان همواره تلاش نموده علاوه بر ارائه محصولات سخت افزار و نرم افزاری با کیفیت و در خور مشتریان ارزشمندمان، پس از فرآیند فروش نیز در کنار ایشان باشیم و با خدمات رسانی از طریق بخش های مختلف خدمات پس از فروش، گارانتی، پشتیبانی و پورتال مشتریان نیازهای مشتریان عزیز را پاسخگو باشیم. در این راستا و در نظرسنجی های انجام شده همواره از لطف و محبت همراهانمان بهره مند بوده ایم.

رضایت مشتریان از فرآیند فروش
85%
رضایت مشتریان ازخدمات پس از فروش
84%
رضایت مشتریان از خدمات پشتیبانی
90%

مهم ترین دلایل رضایت شما