هارد اکسترنال اثرانگشتی کارابان

امنیت داده ها با استفاده از به روز ترین تکنولوژی بایومتریک دنیا

خدمات پس از فروش دستگاه حضور و غیاب کارابان

هارد اکسترنال اثرانگشتی، محصولی خاص با کاربری های بسیار ویژه می باشد.

طراحی این هارددیسک های اکسترنال با هدف تامین بالاترین سطح امنیت برای نگهداری داده ها انجام شده است.

استفاده از روشهای شناسایی و رمزگذاری بیومتریک در کنار واسط ارتباطی USB 3.0 فوق سریع، این درایو را در کانون توجه قرار داده است. طراحی مستقل از پلتفرم، امکان استفاده از این هارد درایو را در کلیه سیستم های عامل شامل PC، Mac یا Linux ممکن می سازد و واسط USB 3.0 استفاده شده در این هارد دیسک، امکان مبادله اطلاعات تا سرعت 5Gbps را در اختیار شما قرار خواهد داد که تا 10 برابر سریعتر از USB 2.0 می باشد.

روش شناسایی منحصر بفرد موجود در هارد درایوهای اثر انگشتی، کلیه اطلاعات مربوط به اثرانگشت‌ها و شناسایی آنها را بدون وابستگی به سیستم میزبان در خود نگه می‌دارد. این در حالی‌ست که سایر درایوها بیومتریک از یک CD ماژول شبیه سازی یا نرم افزار روی سیستم میزبان جهت نگهداری اطلاعات اثرانگشت‌ها استفاده می‌کنند. این مدل از هارددیسک‌ها نیازی به نرم افزار ندارند در نتیجه قادر خواهید بود آن را مستقل از سیستم عامل روی هر میزبان USB استفاده نمایید.

سنسور اثر انگشت با استفاده از فناوری پیشرفته تصویربرداری لایه زنده دقیق‌ترین تصویر ممکن از اثرانگشت را تولید می‌کند. این عمل با استفاده از طراحی پیکسل فعال دو-صفحه‌ای صورت می‌گیرد که در مقایسه با طراحی تک پیکسل منفعل رقبا، برتریهای فراوانی دارد. سنسور از سه روش مختلف سنجش استفاده می‌کند که در آن با نفوذ از لایه‌های بیرونی پوست لایه های زنده زیر پوست را می‌خواند (ضد تقلب). با این مکانیزم کیفیت تصویر مورد نظر NIST و FBI بوجود خواهد آمد که سایر سنسورهای اثر‌انگشت سیلیکونی نمی‌توانند تامین کنند.

هارد اکسترنال اثرانگشتی دارای سیستم زمرگذاری ویژه اطلاعات