نرم افزار کنترل دسترسی کارابان

Karaban Access Control Management System

5/5
اکسس کنترل کارابان

نرم افزار چندزبانه
تحت ویندوز

سامانه جامع کنترل تردد و دسترسی کارابان
نرم افزار حضور و غیاب تحت سیستم عامل ویندوز

تحت ویندوز

Windows Based

پایگاه داده قدرتمند و بهینه شده نرم افزار حضور و غیاب کارابان

پایگاه داده Sql

Sql Server Database

طراحی کاربرپسند هم از نظر رابط کاربری و هم تجربه کاربری

طراحی کاربرپسند

User Friendly UI/UX

داده های همواره به روز نرم افزار حضور و غیاب کارابان

داده های همواره به روز

Online Database

نرم افزار حضور و غیاب تحت وب کارابان

تحت ویندوز

Windows Based

پایگاه داده قدرتمند و بهینه شده نرم افزار حضور و غیاب کارابان

پایگاه داده Sql

Sql Server DataBase

طراحی کاربرپسند هم از نظر رابط کاربری و هم تجربه کاربری

طراحی کاربرپسند

User Friendly UI/UX

داده های همواره به روز نرم افزار حضور و غیاب کارابان

داده های همواره به روز

Online Database

یکی از مهمترین ابزارها در راستای ایمن سازی اماکن و محیط های گوناگون، سیستم های کنترل دسترسی یا همان اکسس کنترل ها می باشند. بخش مهمی از یک سامانه کنترل دسترسی، نرم افزار مدیریتی آن می باشد که کلیه ی سخت افزارها را به صورت یکپارچه و مجتمع تحت کنترل دارد. نرم افزار جهت مانیتورینگ، مدیریت و حفاظت. برخی از ویژگی های نرم افزار کنترل دسترسی کارابان بدین شرح اند:

پشتیبانی دستگاه حضور و غیاب کارابان

یک سال خدمات پشتیبانی

با خرید این محصول می توانید به مدت یک سال از خدمات پشتیبانی تلفنی و اینترنتی کارابان بهره مند شوید. این خدمات محدودیتی در تعداد تماس و ریموت نخواهد داشت. این خدمات شامل انواع مشاوره، عیب یابی در نرم افزار و پایگاه داده، بررسی و راهنمایی در راستای طراحی و تعریف شیفت ها، گزارشات و ... می باشد.

اکسس کنترل کارابان
مدیریت دستگاه ها
نرم افزار کنترل تردد کارابان
مدیریت افراد و سطوح دسترسی
نرم افزار کنترل تردد کارابان
مانیتورینگ و نظارت
نرم افزار حضور و غیاب کارابان
بیش از 10 هزار
مشتری فعال
حضور و غیاب پرسنل
550 هزار نفر
افراد ثبت شده
پشتیبانی تلفنی و اینترنتی کارابان
300 هزار ساعت
پشتیبانی
گزارش ورود و خروج دستگاه حضور و غیاب
300 میلیون در سال
تردد افراد

مدیریت کنترل دسترسی | بررسی راهکار

امروزه، آمار جرم و جنایت بسیار بالاتر از میزانی است که در گذشته ناظر آن بودیم. شرکتها، موسسات و تجارتهای زیادی ضررهای هنگفتی را بخاطر سطح پائین امنیت متحمل شدند؛ تجهیز سیستم مدیریتی کنترل دسترسی کارابان با مدرن ترین و کارآمدترین الگوریتم های تشخیص چهره و اثرانگشت، حداکثر توانایی را در مقایسه با سایر سیستم های کنترل دسترسی که از RF کارت ها یا کلمه عبور برخوردار هستند، برای کاربری آسان و امنیت برای حل مشکلات این چنینی فراهم کرده است.

بر خلاف سیستم های کنترل دسترسی مبتنی بر اثرانگشت و تشخیص چهره موجود در بازار کارابان میتواند سیستم های کنترل دسترسی سطح بالای متنوعی را با قیمت بسیار مناسب ارائه دهد، که دارای پروسه های نصب و راه اندازی بسیار ساده ای نیز می باشند.

بیشتر سیستم های کنترل دسترسی دارای یک سیستم عملیاتی متمرکز که مستلزم به داشتن کارت خوان RF و قفلی که روی در نصب میشوند می باشند و عموما نیاز به اتصال به یک کنترل کننده گران قیمت را دارند. علاوه بر اینها می بایست به ساختار سیم کشی پیچیده مورد نیاز این سیستم ها نیز اشاره نمود. هنگامیکه کنترل کننده کار نکند تمام سیستم هایی را که متصل به آن هستند تحت تاثیر قرار می دهد. با راه حل مدیریتی کنترل دسترسی کارابان، دستگاه های اثرانگشت یا تشخیص چهره نصب شده روی درب مورد نظر با کنترل هوشمند انطاف پذیری و امنیت بهتری را فراهم میکنند. علاوه بر این، بخش امن I / O که در داخل درب نصب شده باعث می شود که کاربران بتوانند امنیت بیشتری را تجربه نمایند.

راهکار کنترل تردد کاربان برای یک فضای محدود نیست، بنابراین با بهره گیری مناسب از شبکه TCP/IP مبتنی بر اینترنت می تواند از توابع مختلف کنترل تردد پشتیبانی کند. ای راهکار می تواند تنها یک سیستم کنترل دسترسی ساده بر روی یک درب یا حتی یک نوع بسیار پیچیده تر باشد.

اکنون با کارابان شما ایمنی خود را به خطر نمی اندازید و می توانید برای بهبود کار خود به سطح بالایی از امنیت در محل کار یا خانه خود دست یابید.

امکانات کامل پیاده سازی کنترل تردد

امکان اتصال دستگاه به انواع قفلهای برقی ، مقابل برقی ، سنسور در ، آلارم و دکمه خروج. بدین ترتیب با استفاده از یک دستگاه کنترل دسترسی و مجموعه ای از تجهیزات جانبی، امنیت کامل در اختیار خواهد بود.

مدیریت پیشرفته کنترل دسترسی

امکان تعریف محدوده های زمانی برای دسترسی افراد و همچنین ترکیب های دسترسی متنوع که بدین ترتیب کنترل دقیق زمان دسترسی افراد به مکان مورد نظر امکان پذیر می گردد.

به روزترین و پر سرعت ترین روش ارتباط با سیستم

امکان استفاده از پروتوکل TCP/Ip و ethernet جهت ارتباط مستقیم با دستگاه که هرگونه نیاز به حضور در کنار دستگاه جهت انجام امور مدیریتی و ویرایش تنظیمات از بین خواهد رفت.

مدیریت و نظارت یکپارچه

مشاهده آنلاین ترددها و امکان مدیریت دقیق و کامل دسترسی ها و رویدادها از طریق نرم افزار پیشرفته مدیریت کنترل دسترسی کارابان در اختیار قرار می گیرد.