با ما در ارتباط باشید.

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره با ماسک

دستگاه اکسس کنترل کارابان مدل KTA-3650

دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد کارابان مدل KTA-950

نظم و امنیت

دستگاه حضور و غیاب کارابان

دستگاه کنترل تردد کارابان

پیشتاز در ارائه سیستم های مدیریت حضور و غیاب و تردد

دستگاه حضور و غیاب، دستگاه کنترل تردد، دستگیره اثرانگشتی، گیت ورود خروج، قفل کابینتی و انواع تجهیزات جانبی به همراه نرم افزارها و راهکارهای کاربردی

نرم افزار حضور و غیاب تحت وب

نرم افزار تحت وب

نرم افزار حقوق و دستمزد کارابان

نرم افزار حقوق و دستمزد

نرم افزار حضور و غیاب کارابان

نرم افزار حضور و غیاب

دستگیره هوشمند کارابان

دستگیره هوشمند

دستگاه کنترل تردد کارابان

دستگاه کنترل تردد

دستگاه حضور و غیاب کارابان

دستگاه حضور و غیاب

دستگاه حضور و غیاب کارابان و دستگاه کنترل تردد کارابان ابزاری سودمند در راستای مدیریت منابع انسانی و همچنین حفظ امنیت اماکن می باشد. کارابان با ارائه راهکارهای کاربردی و ایده های نوین در بستر فناوریهای روز دنیا، همراه شرکت و سازمان شما می باشد.

گیت کنترل دسترسی کارابان

گیت کنترل دسترسی یکی از محصولات تخصصی کنترل تردد و دسترسی به اماکن می باشد. گیت ها علاوه بر فرآیند شناسایی و صدور مجوز تردد، عملیات راهگشایی را نیز انجام می دهند. گیت ها در انواع مختلفی تولید می شوند که گیت های کارابان از نوع سه اهرمی می باشند. بدین ترتیب پس از احراز هویت فرد توسط یکی از راهکارهای بایومتریک و یا کارت بدون تماس، راه جهت عبور فرد باز می گردد.

دستگیره هوشمند کارابان

دستگیره هوشمند کارتی – اثرانگشتی یکی از تجهیزات مدرن و جذاب در راستای ایمن سازی و کنترل تردد افراد در امکان می باشد.  با توجه به نوع کارکرد و همچنین ساختار طراحی آن، ظاهری بسیار شکیل را نیز به ارمغان می آورد. همچنین نوع کارتی ویژه ای از این دستگیره ها در مدیریت اتاق های هتل ها و مهمان سراها استفاده می شوند. کارت آنها امکان برنامه ریزی و ثبت مدت زمان اعتبار را دارا می باشند.

دستگاه کنترل تردد کارابان

دستگاه کنترل تردد مدرن ترین و کاراترین راهکار جهت حفظ امنیت و مدیریت تردد افراد به امکان و درگاه های مختلف است. این ابزار سودمند پس از شناسایی فرد با استفاده از یکی از روش های شناسایی همچون اثرانگشت، چهره، کف دست و یا کارت بدون تماس، فرمانی فیزیکی را ارسال می کند.  از این فرمان می توان جهت بازگشایی قفل و یا در هر ابزاری با قابلیت فرمان پذیری از طریق رله استفاده نمود.

دستگاه حضور و غیاب کارابان

دستگاه حضور و غیاب کارابان ابزاری است کاربردی در راستای مدیریت زمان و عملکرد پرسنل. با ثبت تردد پرسنل و تهیه گزارشات آماری از عملکرد ایشان می توان به بهره وری بیشتر پرسنل و پیشرفت مجموعه دست یافت. دستگاه حضور و غیاب کارابان با استفاده از فناوری های بایومتریک همچون سنسور اثرانگشت، دوربین تشخیص چهره و دوربین شناسایی الگوی کف دست، اقدام به ثبت دقیق تردد افراد می نماید.

نرم افزار

کارابان علاوه بر ارائه دستگاه حضور و غیاب کارابان و دستگاه کنترل تردد کارابان با بهره گیری از تیم حرفه ای نرم افزاری خود اقدام به ارائه محصولات نرم افزاری متنوعی نموده است. نرم افزار حضور و غیاب کارابان متصل به دستگاه حضور و غیاب کارابان با مجموعه ای متنوع از امکانات و زیرسیستم های گوناگون ، سامانه حقوق و دستمزد، مدیریت باشگاه ها، مدیریت صف و نوبت دهی، نرم افزارهای تحت وب و موبایل و … از این دست می باشند.

تجهیزات جانبی

محصولات کارابان به ویژه دستگاه های کنترل تردد، تجهیزات جانبی متنوعی را در بر می گیرند. تجهیزاتی همچون انواع قفل های برقی و مقابل برقی، سنسورها، ریموت، کلید فشاری، آلارم، انواع قاب و پوشش، انواع کابل، تجهیزات هوشمند سازی و … . با توجه به اعتماد مشتریانمان به ما و در راستای تأمین نیازهایشان، این محصولات در بالاترین حد کیفیت و با همکاری بهترین برندهای ایرانی و خارجی، ارائه می شوند.

محصولات ویژه بایومتریک

کارابان با اتکا به تجربه ای که در سیستم های کنترل تردد بایومتریک داشته است، هم اکنون اقدام به ارائه محصولات تخصصی در این زمینه نموده است. حافظه های جانبی بایومتریک یکی از این محصولات هستند. در این محصول محتویات هارد که به صورت کد شده می باشند، تنها پس از ثبت اثرانگشت مجاز در دسترس می باشند. بدین ترتیب امنیت داده های ذخیره شده در حافظه جانبی تأمین می گردد.

قفل کابینتی باشگاهی

قفل کابینتی باشگاهی یکی از تجهیزات بسیار کاربردی در انواع باشگاه ها، استخرها، مدارس و آموزشگاه ها، ادارات و … می باشد. این قفل ها با نصب شدن بر روی در کمدها و کابینت ها، دسترسی به محتویات آن را محدود می نامیند. تنها فرد یا افراد مجاز و با استفاده از کارت و یا تگ RFID امکان باز نمودن آن را خواهند داشت. نصب و کاربری بسیار ساده این قفل ها، آنها را به محصولی بسیار محبوب تبدیل نموده اند.

سامانه های نرم افزاری

نرم افزار حضور و غیاب تحت موبایل

نرم افزار حضور و غیاب تحت موبایل کارابان با قابلیت ثبت تردد و مشاهده گزاراشات کاربردی

نرم افزار حضور و غیاب تحت وب

نرم افزار حضور و غیاب تحت وب کارابان با قابلیت ثبت و تایید انواع درخواست ها و مشاهده گزارشات متنوع

نرم افزار حضور و غیاب تحت ویندوز

نرم افزار حضور و غیاب کارابان با قابلیت تعریف انواع شیفت، مرخصی، مأموریت، اضافه کار، انواع گزارشات

نرم افزار کنترل دسترسی

نرم افزار کنترل دسترسی با قابلیت تعریف انواع زمان بندی، گروه بندی و دسترسی ترکیبی به همراه مانیتورینگ

نرم افزار ارسال پیامک

نرم افزار ارسال و دریافت پیامک ساپک، ارسال ترددها، تأخیر، تعجیل و غیبت ها به شماره همراه فرد و یا مدیر

نرم افزار حقوق و دستمزد

نرم افزار حقوق و دستمزد کارابان امکان تعریف انواع آیتم های پرداختی و کسورات، انواع فیش و لیست حقوقی

برخی از مشتریان کارابان

مشتریان دستگاه اکسس کنترل کارابان
مشتریان دستگاه کنترل تردد کارابان
مشتریان دستگاه کنترل دسترسی کارابان

مقالات حضور و غیاب و کنترل تردد

روش های شناسایی بیولوژیک – شناسایی عنبیه

روش های شناسایی بیولوژیک – شناسایی عنبیه

سیستم های بایومتریک، دانش شناسایی افراد با استفاده ازخصوصیات منحصربفرد فیزیکی هستند، به گونه ای که دیگر نیازی به مجوزهایی که شخص همواره با خود به همراه دارد مانند: گواهینامه رانندگی، کارت ورود و خروج ساختمان و یا کارت شناسایی (کارت هوشمند) نباشد. کامپیوترها و دستگاه...

بیشتر
خرید دستگاه حضور و غیاب و راهنمای انتخاب

خرید دستگاه حضور و غیاب و راهنمای انتخاب

هدف از خرید دستگاه حضور و غیاب چیست ؟ بدون شک یکی از مهم ترین عوامل رشد و بهره وری در یک مجموعه، نظم است و نظم ارتباط مستقیمی با زمان دارد. نخستین قدم در رعایت نظم پرسنل یک سازمان، رعایت زمان بندی ترددهاست. امری که بدون مدیریت و کنترل دقیق میسر نخواهد شد. امروزه با...

بیشتر
روش های شناسایی بیولوژیکی – اثر انگشت

روش های شناسایی بیولوژیکی – اثر انگشت

كلمه بيومتريك از كلمه يونانی bios به معنای زندگی و كلمه metrikos به معنای اندازه گيری تشكيل شده است. همه ما می دانيم كه ما برای شناسايی همديگر از يك سری ويژگی هايی استفاده می كنيم كه برای هر شخص به طور انحصاری است و از شخصی به شخص ديگر فرق می كند كه از آن جمله می توان...

بیشتر