با ما در ارتباط باشید.

نرم افزار کنترل دسترسی کارابان

یکی از مهمترین ابزارها در راستای ایمن سازی اماکن و محیط های گوناگون، سیستم های کنترل دسترسی یا همان اکسس کنترل ها می باشند. بخش مهمی از یک سامانه کنترل دسترسی، نرم افزار مدیریتی آن می باشد که کلیه ی سخت افزارها را به صورت یکپارچه و مجتمع تحت کنترل دارد. نرم افزار جهت مانیتورینگ، مدیریت و حفاظت. برخی از ویژگی های نرم افزار کنترل دسترسی کارابان بدین شرح اند:

  • امکان تعریف دستگاه های کنترل تردد و کنترل پنل های امنیتی به تعداد نا محدود
  • امکان الصاق پلان ساختمان و مشخص نمودن درها بر روی آن
  • امکان تعریف دپارتمان های گوناگون
  • امکان تعریف زمانبندی های تردد گوناگون
  • امکان تعریف و مدیریت حرفه ای سطوح دسترسی افراد
  • مانیتورینگ کاملا آنلاین (برخط)

مدیریت یک پارچه دستگاه های کنترل تردد

مدیریت و مانیتورینگ دقیق و آنلاین دستگاه های کنترل تردد با قابلیت مشاهده بر روی پلان ساختمان

سطوح دسترسی با کنترل ساده

تنظیم و یا تغییر سطح دسترسی افراد تنها با چند کلیک ساده

گزارش دقیق از ترددها و رویدادها

ارائه گزارش دقیق از تمامی ترددها و همچنین تمام فرآیندهای رخ داده بر روی دستگاه

مدیریت یکپارچه تردد و حضور و غیاب پرسنل 

مدیریت دستگاه ها

ارتباط و مدیریت چند دستگاه به صورت همزمان
با استفاده از نرم افزار کنترل دسترسی کارابان می تواند به صورت همزمان و یکپارچه تعداد نامحدودی دستگاه کنترل تردد، گیت و یا کنترل پنل های امنیتی تخصصی را مدیریت نمود.
پس از تعریف و برقراری ارتباط با دستگاه ها، در هر زمان می توان اطلاعات نرم افزار را بر روی دستگاه و یا دستگاه های مورد نظر همگام سازی نمود. همچنین با هر تغییری که نیاز با همگام سازی داشته باشد نیز نرم افزار به صورت خودکار هشداری را نمایش می دهد.
انتقال اطلاعات پرسنل به همراه اثرانگشت، چهره، الگوی کف دست و یا شماره کارت بدون تماس، از دستگاهی به دستگاه دیگر از قابلیت های این نرم افزار می باشد.

مدیریت افراد، سطوح دسترسی

تعریف و مدیریت افراد و سطوح دسترسی

در این نرم افزار می توان به راحتی افراد را به همراه مشخصات ایشان تعریف نمود. علاوه بر مشخصات و ثبت روش شناسایی افراد، سطح دسترسی ایشان از موارد بسیار مهم در یه سامانه کنترل دسترسی می باشد.

در نرم افزار کنترل دسترسی کارابان می توان انواع بازه های زمانی را تعریف نمود و به هر فرد یا گروه ترکیبی از بازه های زمانی و همچنین دستگاه ها (درها)ی مجاز جهت تردد را انتساب نمود. بدین ترتیب در هر لحظه و در صورت لزوم می توان دسترسی فرد یا گروهی را گسترش داده و یا محدود نمود. این امکان از مهمترین نیازهای سیستم های حراست و نگهبانی می باشد.

مانیتورینگ و نظارت

مشاهده آنلاین رویدادها

با استفاده از نرم افزار کنترل دسترسی کارابان و استقرار آن در مکانی مناسب همچون اتاق نگهبانی، می توان نظارت دقیقی بر چگونگی آمد و شد و رویدادهای گوناگون داشت.

با معرفی دستگاه ها و نامگذاری درها و همچنین در صورت امکان ثبت پلان ساختمان، سامانه مانیتورینگ نرم افزار کنترل دسترسی کارابان آماده به کار می باشد و مأموران حراست قادرند از این طریق هر رویداد رخ داده بر روی دستگاه را نظاره کنند. ترددها، آلارم ها و هشدارها، تلاش های نافرجام، تهاجم و ورود بدون مجوز، باز شدن در ازطریق ریموت و یا دکمه ی خروج از این دست رویداد ها می باشند. همچنین از همین بخش می توان در صورت لزوم قفلی را فعال و یا غیر فعال نمود.

میلیون تردد در سال

ساعت خدمات پشتیبانی

افراد ثبت شده در نرم افزار

مشتری فعال

جهت مشاوره با کارشناسان و یا خرید این محصول همین حالا با ما تماس بگیرید!

  ساعات کاری واحد فروش: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:30 الی 16:30 و پنجشنبه از ساعت 8:30 الی 12:30

برخی از مشتریان کارابان

مشتریان دستگاه اکسس کنترل کارابان
مشتریان دستگاه کنترل تردد کارابان
مشتریان دستگاه کنترل دسترسی کارابان