با ما در ارتباط باشید.

نرم افزار حضور و غیاب موبایل کارابان

با توجه به فراگیر شدن استفاده از تلفن های همراه هوشمند و قابلیت های پیشرفته ی این دستگاه ها، لزوم وجود سامانه های نرم افزاری مدیریتی منطبق بر سیستم عامل های تلفن های همراه بیش از پیش احساس می شود. سامانه حضور و غیاب نیز از این قاعده مستثنا نبوده و اتفاقا از جانب مدیران و کارمندان بسیار ضروری به نظر می رسد. نسخه تلفن همراه کارابان راهکاری است بسیار پیشرفته و کاربردی در راستای مدیریت دقیق تر حضور و غیاب پرسنل.

  • نرم افزار حضور و غیاب موبایل
  • ثبت تردد پرسنل از طریق تلفن همراه هوشمند شخصی
  • ثبت موقعیت مکانی افراد با استفاده از جی پی اس
  • مشاهده گزارش عکلگرد فردی
  • ثبت درخواست مرخصی، مأموریت و اضافه کاری

مقرون به صرفه و پرطرفدار

با توجه به این که اغلب افراد تلفن همراه هوشمند در اختیار دارند، نرم افزار حضور و غیاب موبایل هزینه ها بسیار کاهش می دهد.

ثبت تردد آسان

ثبت تردد از طریق تلفن همراه و با سرعت بسیار بالا در نرم افزار حضور و غیاب موبایل کارابان

ثبت تردد در هر موقعیت مکانی

با توجه به امکان ثبت تردد از طریق جی پی اس، در نرم افزار حضور و غیاب موبایل ، افراد قادر به ثبت تردد از هر مکانی خواهند بود.

ساده ترین و مدرن ترین راهکار مدیریت حضور و غیاب

مدیریت دستگاه ها

ارتباط و مدیریت چند دستگاه به صورت همزمان
اولین اقدام در محاسبات مربوط به حضور و غیاب و حقوق و دستمزد، دریافت اطلاعات ترددهای ثبت شده روی دستگاه حضور و غیاب و انتقال به نرم افزار حضور و غیاب می باشد. از ویژگیهای فوق العاده نرم افزار حضور و غیاب کارابان امکان اتصال آنلاین با یک یا چند دستگاه حضور و غیاب و تخلیه همزمان کلیه دستگاهها و ثبت اطلاعات ترددها در نرم افزار می باشد. با این قابلیت همچنین شما قادر خواهید بود ترددهای در حال ثبت در هر دستگاه را در لحظه به همراه عکس و مشخصات پرسنل، ساعت ثبت تردد و نام دستگاهی که تردد در آن ثبت شده است، مشاهده نمایید.
با استفاده از این ویژگی امکان اتصال به دستگاههایی که خارج از شبکه محلی شما قرار دارند، مثلا در کارخانه یا سایر شعب، از طریق بستر اینترنت یا اینترانت، به راحتی در اختیار شما قرار خواهد گرفت و شما می توانید علاوه بر دریافت اطلاعات ترددهای ثبت شده در دستگاه، ارسال اسامی پرسنل به دستگاه حضور و غیاب، تنظیم ساعت دستگاه، قفل یا بازکردن دستگاه و …. را به راحتی انجام دهید.

مدیریت شیفت ها

تعریف انواع شیفت اداری، چرخشی، نگهبانی و …

موضوع تعریف شیفت در نرم افزار حضور و غیاب یکی از اصلی ترین موضوعات مطرح در این دسته از نرم افزارها می باشد. شرکتها، موسسات، سازمانها و سایر اصناف استفاده کننده از نرم افزار حضور و غیاب نیازهای مختلفی در رابطه با نحوه حضور و ورود و خروج پرسنل در مجموعه خود دارند که نرم افزار حضور و غیاب باید تمامی این نیازها را تحت پوشش قرار دهد.

بخش تعریف شیفت نرم افزار حضور و غیاب کارابان با قابلیت تعریف انواع شیفت، تعریف انواع پارامتر برای هر شیفت مانند تاخیر مجاز، تعجیل مجاز، اضافه کار قبل، اضافه کار بعد، شناوری، وقفه و …. و استفاده از مکانیزم پیشرفته شیفت پایه برای ساخت و تعریف انواع شیفت چرخشی، 24 ساعته، بیمارستانی و سازمانی، شیفتهای نگهبانی، شیفتهای مبتنی بر هفته، شیفتهای مبتنی بر چند روز، شیفتهای مبتنی بر ماه و …. و بدون اعمال هرگونه محدودیت از نظر تعداد شیفت یا نوع شیفت، تمامی نیازهای مخاطبین جهت استفاده بهینه و کاربری از نرم افزار را فراهم نموده است.

گزارشات کاربردی و گزارش ساز

گزارشات کامل + ابزار طراحی و تولید گزارش

بخش نهایی هر نرم افزار گزارشاتی است که در اختیار کاربر قرار می دهد. تنوع گزارشات، ظاهر و طراحی آنها و داده هایی که در هر گزارش در اختیار کاربر قرار می گیرد، کاربر را در دستیابی به هدف خود از تهیه نرم افزار نزدیک تر می کند.

بخش گزارشات نرم افزار حضور و غیاب کارابان با ارائه انواع گزارشات ورود و خروج، وضعیت شیفت، مجموع عملکرد، عملکرد به تفکیک شیفت، ماموریت و مرخصی، وضعیت حضور پرسنل، گزارش تفصیلی ورود و خروج، گزارشات گرافیکی مانند وضعیت عملکرد پرسنل در ماه، تقویم کاری، عملکرد کاری، تقویم پرسنل در ماه و … مجموعه ای از کاملترین گزارشهای مورد نیاز شما را جهت انجام محاسبات و تحلیلهای مورد نظر در اختیار شما قرار می دهد.

از دیگر ابزارهای قدرتمند نرم افزار حضور و غیاب کارابان، ابزار گزارش ساز جهت ایجاد گزارشهای جدید و ویرایش و طراحی گزارشهای موجود می باشد. با استفاده از این ابزار قادر خواهید بود ظاهر گزارشهای موجود را از نظر فونت، رنگ، اقلام نمایش داده شده، چیدمان، سایز کاغذ و … تغییر داده و یا در هر بخش گزارشهای مورد نظر خود را با توجه به اقلام اطلاعاتی موجود ایجاد نمایید.

سیستم عامل و بانک اطلاعاتی

پشتیبانی از آخرین نگارش ویندوز و بانک اطلاعاتی

هرچند شروع طراحی و تولید نرم افزار حضور و غیاب کارابان، با ارائه ویندوز XP همزمان بود، اما با گذشت زمان و ارائه نگارشهای جدید ویندوز مانند Windows 7 ، Windows 8، Windows 8.1، Windows 10 تیم تولید شرکت مهندسی کاراپرداز، همگام با بروزرسانی عملکردی نرم افزار حضور و غیاب کارابان، بروزرسانی های مورد نیاز جهت تطبیق عمکلرد نرم افزار با آخرین نگارش ویندوز را در دستور کار خود قرار دادند. به گونه ای که در حال حاضر نرم افزار حضور و غیاب کارابان قابلیت نصب و استفاده در آخرین نگارش سیستم عامل ویندوز را دارا می باشد.

استفاده از بانک اطلاعاتی Microsoft SQL Server جهت قدرت بخشیدن به سرعت محاسبات و امنیت در نگهداری داده ها، از دیگر نقاط قوت نرم افزار حضور و غیاب کارابان می باشد که بخش مدیریت داده ها نیز با بروز رسانی این بانک اطلاعات قدرتمند توسط شرکت Microsoft بروز شده و در حال حاضر نرم افزار قابلیت ارتباط با آخرین نسخه این بانک اطلاعاتی یعنی Microsoft SQL Server 2017 را دارا میباشد.

میلیون تردد در سال

ساعت خدمات پشتیبانی

افراد ثبت شده در نرم افزار

مشتری فعال

جهت مشاوره با کارشناسان و یا خرید این محصول همین حالا با ما تماس بگیرید!

  ساعات کاری واحد فروش: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:30 الی 16:30 و پنجشنبه از ساعت 8:30 الی 12:30

برخی از مشتریان کارابان

مشتریان دستگاه اکسس کنترل کارابان
مشتریان دستگاه کنترل تردد کارابان
مشتریان دستگاه کنترل دسترسی کارابان