محصولات

گیت کنترل دسترسی

KSG-1000

گیت کنترل دسترسی سه اهرمی

این مدل از گیت کنترل تردد کارابان با توجه به طراحی خاص خود و با توجه به فضای کمتری که نسبت به سایرا نواع گیت های سه اهرمی اشغال می نماید کاربرد بسیاری در اماکنی با گذرگاه های کوچک دارد. متریال به کار رفته در ساخت این گیت، آن را به یکی از محکم ترین و با دوام ترین گیت های بازار نموده است.

KSG-2000

گیت کنترل دسترسی سه اهرمی

این گیت سه اهرمی نیز همچون سایر مدل ها از بهترین و بادوام ترین متریال ها ساخته شده است. موتور قدرتمند و با دوام.، بازوهای قدرتمند، سییستم کنترلر هوشمند و قابلیت استفاده از انواع روش های شناسایی بایومتریک به صورت انتخابی، از ویژگی های این محصول می باشد.

KSG-2100

گیت کنترل دسترسی سه اهرمی

این مدل در واقع برادر ظریف تر مدل 2000 می باشد گه علاوه بر ویژگی های گیت های سری 2000 طراحی جمع و جورتر و اندازه های آن منجر به گرایش گروهی از مشتریان به آن شده است. گفتنی است با وجود اندازه های کوچکتر، اما با توجه به استفاده متریال و موتور قدرتمند، این مدل نیز از قدرت و استقامت بسیار بالایی برخوردار است.

گیت کنترل تردد

گیت های کنترل تردد ابزارهایی هستند که با توجه با ساختار فیزیکی ای که دارند قادر به مدیریت دقیق کنترل دسترسی و همچنین ایجاد نظم و ترتیب در صف های ورودی می باشند.

در تمامی گیت های کنترل تردد کارابان که از نوع سه اهرمی می باشند، امکان استفاده از هر یک از روش های شناسایی بایومتریک و یا ترکیبی از آنها وجود دارد. برخی ویژگی های عمومی این گیت ها به شرح زیر می باشد.

جنس بدنه: استیل مات، ضد خش
جهت تردد : یک طرفه / دو طرفه
طول بازو / اهرم: 50 سانتی متر
عملکرد اهرمها: ثابت / افتادن اهرم ها در مواقع اضطراری به صورت دستی / افتادن اهرم ها در مواقع اضطراری به صورت خودکار ( با فرمان کاربر)
نوع قفل: Motor/Magnet
نوع ارتباط : LAN/ RS232 /RS485
نوع کنترلر : میکرو کنترلرهای صنعتی /PLC
صفحه نمایش : بدون صفحه نمایش
روش شناسایی : کارت خوان بدون تماس, اثر انگشت, ارتباط با دستگاههای کنترل تردد کارابان
رطوبت عملکرد: 5% ~ 80%
دمای عملکرد: 28- تا 60 درجه سانتیگراد

جهت مشاوره با کارشناسان و یا خرید این محصول همین حالا با ما تماس بگیرید!

  ساعات کاری واحد فروش: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:30 الی 16:30 و پنجشنبه از ساعت 8:30 الی 12:30

برخی از مشتریان کارابان

مشتریان دستگاه اکسس کنترل کارابان
مشتریان دستگاه کنترل تردد کارابان
مشتریان دستگاه کنترل دسترسی کارابان