محصولات

دستگیره هوشمند

KDL-5000

دستگیره هوشمند کارتی اثرانگشتی

دستگیره اثرانگشتی کارابان مدل KDL-5000 محصولی بسیار با کیفیت، ساخته از شده از بهترین مواد اولیه و با طراحی بسیار زیبا، دستگیره ای است ضد سرقت که مجهز به صفحه کلید لمسی می باشد. قفل این دستگیره از نوع یک زبانه و با دو شب بند می باشد که جهت امنیت بیشتر در هنگام حضور در سمت داخل، می توان شب بندها را قفل نمود.

در این دستگیره از روش های گوناگون جهت دسترسی و شناسایی استفاده می شود. اثرانگشت، کلمه عبور و کارت بدون تماس روش های شناسایی به کار رفته می باشند و در صورت لزوم نیز می توان از کلید مکانیکی جهت باز نمودن در استفاده نمود.

این دستگیره دارای راهنمای صوتی نیز می باشد که با بیان وضعیت عملیات صورت پذیرفته و نحوه استفاده در مراحل مختلف منو، کاربری آن را بسیار ساده و لذت بخش می نماید.

این دستگیره امکان ارائه گزارش تردد و همچنین مدیریت زمانبندی ترددها را نیز در اختیار کاربر می گذارد.

این دستگیره ظرفیت ثبت 100 عدد اثرانگشت و 100 عدد کارت را دارا می باشد و توسط 8 باطری قلمی آلکالاین تغذیه می شود.

KDL-4100

دستگیره هوشمند کارتی - اثرانگشتی

دستگیره اثر انگشتی کارابان مدل KDL-4100 محصولی بسیار با کیفیت، ساخته از شده از بهترین مواد اولیه و با طراحی بسیار زیبا، دستگیره ای است با قابلیت استفاده در محیط های بیرونی. قفل این دستگیره از نوع یک زبانه و دارای شب بند می باشد که جهت امنیت بیشتر در هنگام حضور در سمت داخل، می توان شب بندها را قفل نمود.

در این دستگیره از روش های گوناگون جهت دسترسی و شناسایی استفاده می شود. اثرانگشت، کلمه عبور و کارت بدون تماس روش های شناسایی به کار رفته می باشند و در صورت لزوم نیز می توان از کلید مکانیکی جهت باز نمودن در استفاده نمود.

منوی کامل این دستگاه مدیریت آن را بسیار ساده نموده و پس از نصب به راحتی می توان از آن استفاده نمود.

این دستگیره امکان ارائه گزارش تردد و همچنین مدیریت زمانبندی ترددها را نیز در اختیار کاربر می گذارد.

این دستگیره ظرفیت ثبت 500 عدد اثرانگشت و 100 عدد کارت و 10.000 تردد را دارا می باشد و توسط 4 باطری قلمی آلکالاین تغذیه می شود.

KDL-1000MD

KDL-1000M

KDL-1000

KDL-1000 Series

دستگیره اثرانگشتی

دستگیره اثرانگشتی سری 1000 کارابان محصولی منحصر به فرد، با ظاهری بسیار جذاب، اندازه ای کوچک و عملکری حرفه ای می باشد.

این سری که مجهز به سنسور اثرانگشت نوری ضد خش می باشند، انتخابی بسیار مناسب برای درهای داخلی ساختمان ها مانند اتاق مدیرعامل، اتاق جلسات و … می باشند که جلوه ای زیبا به همراه خواهند داشت.

این دستگیره ها در سه نوع 1000 معمولی با بدنه ای از جنس پلاستیک ABS، مدل 1000M با بدنه ای فلزی و به رنگ نقره ای و همچنین مدل 1000MD با بدنه ای فلزی، رنگ طلایی-بژ و همچنین قفل دو زبانه ارائه می گردد.

این دستگیره اثرانگشتی ظرفیت ثبت 100 عدد اثرانگشت و 100 عدد کارت را دارا می باشد و توسط 8 باطری قلمی آلکالاین تغذیه می شود.

این دستگاه ها ظرفیت ذخیره سازی 10 مدیر، 60 کاربر معمولی و 20 کاربر مهمان را دارند و توسط چهار عدد باطری قلمی آلکالاین تغذیه می شوند.

Hotel Series

دستگیره هتلی کارتی

دستگیره کارتی کارابان، ویژه هتل ها و مکانهایی با تردد عمومی طراحی شده است. این دستگیره ها راهکاری بسیار مناسب، جذاب و کاربردی جهت مدیریت اتاق ها و همچنین تأمین امنیت تردد ها می باشد. استفاده از کارتهای هوشمند مایفر 13.56MHz امکانات سودمندی را برای هتل ها به ارمغان می آورد.

مدل های KDL-2700 و KDL-2800 با طراحی منحصر به فرد و استفاده از آلیاژ روی به عنوان ماده اصلی در تولید آن، علاوه بر ظاهری زیبا و درخشان، بدنه ای بسیار مقاوم را به همراه خواهد داشت.

KDL-2700

KDL-2800

جهت مشاوره با کارشناسان و یا خرید این محصول همین حالا با ما تماس بگیرید!

  ساعات کاری واحد فروش: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:30 الی 16:30 و پنجشنبه از ساعت 8:30 الی 12:30

برخی از مشتریان کارابان

مشتریان دستگاه اکسس کنترل کارابان
مشتریان دستگاه کنترل تردد کارابان
مشتریان دستگاه کنترل دسترسی کارابان