محصولات

دستگاه کنترل تردد

دستگاه کنترل تردد

دستگاه حضور و غیاب کارابان ابزاری است بسیار سودمند جهت مدیریت تردد و عملکرد پرسنل و همچنین محاسبه حقوق و دستمزد ایشان که هم برای کارفرمایان و هم پرسنل، مزایای بسیاری را به همراه دارد.

با توجه به اهمیت بازدهی عملکرد پرسنل در شرایط اقتصادی امروز کشور، کنترل تردد و عملکرد پرسنل بدون استفاده از دستگاههای حضور و غیاب عملا غیر ممکن می باشد.

روش های قدیمی کنترل تردد و حضور و غیاب مواردی همچون فراموشی و جاماندن، سرقت، گم شدن، تقلب و سوءاستفاده را به همراه دارد. فناوری های جدید موجود در سیستمهای حضور و غیاب همچون شناسایی اثرانگشت، شناسایی چهره، شناسایی الگوی کف دست و … راه حلی مناسب برای این موارد هستند.

استفاده از این فناوری های بایومتریک علاوه بر حل مشکلات ذکر شده، سرعت و عملکرد بسیار بهینه تری را به ارمغان می آورد.

با توجه به پارامترهای مختلف در انتخاب دستگاه مانند قیمت دستگاه ساعت زنی، تعداد پرسنل، تکنولوژی مورد نظر، مکانی که این دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد، نرم افزار حضور و غیاب و نرم افزار حقوق و دستمزد و … جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره پیش از خرید با کارشناسان فروش شرکت مهندسی کاراپرداز تماس حاصل فرمایید. مطالعه مقاله راهنمای خرید و انتخاب دستگاههای حضور و غیاب کارابان نیز میتواند، جهت انتخاب محصول مناسب به شما کمک نماید.

جهت مشاوره با کارشناسان و یا دریافت لیست قیمت، همین حالا با ما تماس بگیرید!

ساعات کاری واحد فروش: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:30 الی 16:30 و پنجشنبه از ساعت 8:30 الی 12:30

برخی از مشتریان کارابان

مشتریان دستگاه اکسس کنترل کارابان
مشتریان دستگاه کنترل تردد کارابان
مشتریان دستگاه کنترل دسترسی کارابان