محصولات

دستگاه حضور و غیاب

دستگاه حضور و غیاب

دستگاه حضور و غیاب کارابان ابزاری است بسیار سودمند جهت مدیریت تردد و عملکرد پرسنل و همچنین محاسبه حقوق و دستمزد ایشان که هم برای کارفرمایان و هم پرسنل، مزایای بسیاری را به همراه دارد.

با توجه به اهمیت بازدهی عملکرد پرسنل در شرایط اقتصادی امروز کشور، کنترل تردد و عملکرد پرسنل بدون استفاده از دستگاههای حضور و غیاب عملا غیر ممکن می باشد.

روش های قدیمی کنترل تردد و حضور و غیاب مواردی همچون فراموشی و جاماندن، سرقت، گم شدن، تقلب و سوءاستفاده را به همراه دارد. فناوری های جدید موجود در سیستمهای حضور و غیاب همچون شناسایی اثرانگشت، شناسایی چهره، شناسایی الگوی کف دست و … راه حلی مناسب برای این موارد هستند.

استفاده از این فناوری های بایومتریک علاوه بر حل مشکلات ذکر شده، سرعت و عملکرد بسیار بهینه تری را به ارمغان می آورد.

با توجه به پارامترهای مختلف در انتخاب دستگاه مانند قیمت دستگاه ساعت زنی، تعداد پرسنل، تکنولوژی مورد نظر، مکانی که این دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد، نرم افزار حضور و غیاب و نرم افزار حقوق و دستمزد و … جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره پیش از خرید با کارشناسان فروش شرکت مهندسی کاراپرداز تماس حاصل فرمایید. مطالعه مقاله راهنمای خرید و انتخاب دستگاههای حضور و غیاب کارابان نیز میتواند، جهت انتخاب محصول مناسب به شما کمک نماید.

لیست قیمت دستگاه حضور و غیاب

با توجه به واردات بخش عمده ای از قطعات دستگاه های حضور و غیاب و کنترل تردد ، نرخ ارز نقش تعیین کننده ای در قیمت تمام شده دستگاه خواهد داشت. از طرفی یکی از ملاکهای تصمیم گیری برای خرید یک محصول به خصوص دستگاه حضور و غیاب و دستگاه کنترل تردد قیمت آن می باشد. با توجه به شرایط اقتصادی کشور و جهان ، مجموعه کارابان سعی بر آن داشته تا با ارائه دستگاه حضور و غیاب با کیفیت بین المللی و حداقل قیمت قابل ارائه، به پیشرفت کسب و کارها و اتوماسیون فرآیند ورود و خروج کمک نماید.

این مجموعه با درنظر گرفتن حداقل سود، ارائه نرم افزارهای قدرتمند در قالب نرم افزار حضور و غیاب تحت ویندوز، نرم افزار حضور و غیاب تحت وب، نرم افزار حضور و غیاب موبایل ، نرم افزار حقوق و دستمزد پیشرفته و نرم افزار کنترل تردد، ارائه رایگان برخی از نسخه های نرم افزار برای مجموعه های کوچک، خدمات پشتیبانی یک ساله رایگان، همواره سعی در ارائه خدمات بهتر برای مشتریان داشته است.

مشتریان محترم جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت دستگاه حضور و غیاب و مشاوره در زمینه خرید ، انتخاب مدل مناسب دستگاه حضور و غیاب (تشخیص چهره، کارت، اثرانگشت، کف دست، کنترل دسترسی و …) می توانند از طریق تماس تلفنی یا پیامک با شماره 02141378 و واتساپ، تلگرام و پیامک با شماره 09204137800 با واحد فروش شرکت مهندسی کاراپرداز

جهت مشاوره با کارشناسان و یا دریافت لیست قیمت، همین حالا با ما تماس بگیرید!

ساعات کاری واحد فروش: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:30 الی 16:30 و پنجشنبه از ساعت 8:30 الی 12:30

برخی از مشتریان کارابان

مشتریان دستگاه اکسس کنترل کارابان
مشتریان دستگاه کنترل تردد کارابان
مشتریان دستگاه کنترل دسترسی کارابان