راهکار

مدیریت کنترل دسترسی

امنیت همواره از مهمترین دغدغه های بشر بوده است. حفظ امنیت امکان و گذرگاه ها می بایست با استفاده از تجهیزاتی قدرتمند و قابل اطمینان تأمین گردد. ترکیبی از سخت افزار و نرم افزارهای تخصصی راهکار مدیریت کنترل دسترسی کارابان را تشکیل می دهند.

مدیریت کنترل دسترسی

امروزه، آمار جرم و جنایت بسیار بالاتر از میزانی است که در گذشته ناظر آن بودیم. شرکتها، موسسات و تجارتهای زیادی ضررهای هنگفتی را بخاطر سطح پائین امنیت متحمل شدند؛ تجهیز سیستم مدیریتی کنترل دسترسی کارابان با مدرن ترین و کارآمدترین الگوریتم های تشخیص چهره و اثرانگشت، حداکثر توانایی را در مقایسه با سایر سیستم های کنترل دسترسی که از RF کارت ها یا کلمه عبور برخوردار هستند، برای کاربری آسان و امنیت برای حل مشکلات این چنینی فراهم کرده است.

بر خلاف سیستم های کنترل دسترسی مبتنی بر اثرانگشت و تشخیص چهره موجود در بازار کارابان میتواند سیستم های کنترل دسترسی سطح بالای متنوعی را با قیمت بسیار مناسب ارائه دهد، که دارای پروسه های نصب و راه اندازی بسیار ساده ای نیز می باشند.

بیشتر سیستم های کنترل دسترسی دارای یک سیستم عملیاتی متمرکز که مستلزم به داشتن کارت خوان RF و قفلی که روی در نصب میشوند می باشند و عموما نیاز به اتصال به یک کنترل کننده گران قیمت را دارند. علاوه بر اینها می بایست به ساختار سیم کشی پیچیده مورد نیاز این سیستم ها نیز اشاره نمود. هنگامیکه کنترل کننده کار نکند تمام سیستم هایی را که متصل به آن هستند تحت تاثیر قرار می دهد. با راه حل مدیریتی کنترل دسترسی کارابان، دستگاه های اثرانگشت یا تشخیص چهره نصب شده روی درب مورد نظر با کنترل هوشمند انطاف پذیری و امنیت بهتری را فراهم میکنند. علاوه بر این، بخش امن I / O که در داخل درب نصب شده باعث می شود که کاربران بتوانند امنیت بیشتری را تجربه نمایند.

راهکار کنترل تردد کاربان برای یک فضای محدود نیست، بنابراین با بهره گیری مناسب از شبکه TCP/IP مبتنی بر اینترنت می تواند از توابع مختلف کنترل تردد پشتیبانی کند. ای راهکار می تواند تنها یک سیستم کنترل دسترسی ساده بر روی یک درب یا حتی یک نوع بسیار پیچیده تر باشد.

اکنون با کارابان شما ایمنی خود را به خطر نمی اندازید و می توانید برای بهبود کار خود به سطح بالایی از امنیت در محل کار یا خانه خود دست یابید.

برخی کاربردهای سیستم کنترل تردد

کارخانجات و انبارها

بانک ها و صرافی ها

آسانسورها

اتاق سرورها و سایت ها

مجتمع های مسکونی و تجاری

ویژگی های سیستم کنترل تردد

امکانات کامل پیاده سازی کنترل تردد
امکان اتصال دستگاه به انواع قفلهای برقی ، مقابل برقی ، سنسور در ، آلارم و دکمه خروج. بدین ترتیب با استفاده از یک دستگاه کنترل دسترسی و مجموعه ای از تجهیزات جانبی، امنیت کامل در اختیار خواهد بود.

مدیریت پیشرفته کنترل دسترسی
امکان تعریف محدوده های زمانی برای دسترسی افراد و همچنین ترکیب های دسترسی متنوع که بدین ترتیب کنترل دقیق زمان دسترسی افراد به مکان مورد نظر امکان پذیر می گردد.

به روزترین و پر سرعت ترین روش ارتباط با سیستم
امکان استفاده از پروتوکل TCP/Ip و ethernet جهت ارتباط مستقیم با دستگاه که هرگونه نیاز به حضور در کنار دستگاه جهت انجام امور مدیریتی و ویرایش تنظیمات از بین خواهد رفت.

مدیریت و نظارت یکپارچه
مشاهده آنلاین ترددها و امکان مدیریت دقیق و کامل دسترسی ها و رویدادها از طریق نرم افزار پیشرفته مدیریت کنترل دسترسی کارابان در اختیار قرار می گیرد.

جهت مشاوره با کارشناسان و کسب اطلاعات بیشتر همین حالا با ما تماس بگیرید!

ساعات کاری واحد فروش: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:30 الی 16:30 و پنجشنبه از ساعت 8:30 الی 12:30

برخی از مشتریان کارابان

مشتریان دستگاه اکسس کنترل کارابان
مشتریان دستگاه کنترل تردد کارابان
مشتریان دستگاه کنترل دسترسی کارابان