راهکار

مدیریت حضور و غیاب موبایل

موبایل ها فراگیرترین و همگانی ترین تکنولوژی مدرن عصر حاضر هستند. ابزاری همیشه در دسترس و کاربردی. نسل جدید سامانه های نرم افزاری و مدیریتی در راستای هرچه کاربردی تر بودنشان نیازمند نسخه ای منطبق بر سیستم عامل های تلفن های همراه می باشند. نرم افزار حضور و غیاب موبایل کارابان به همین منظور طراحی شده است.

مدیریت حضور و غیاب موبایل

از دست دادن سرمایه کاری، عدم بهره وری عملکرد صحیح از کارکنان و کاهش رونق کسب و کار؛ اینها تنها برخی از نتایج حاصل شده از یک شرکت بدون نظارت مدیریتی صحیح میباشند. به همین دلیل است که سیستم مدیریت حضور و غیاب کارابان امکان ثبت تردد کارکنان به جای یکدیگر و درخواست اضافه کار غیرمجاز را حذف کرده است. در حال حاضر شرکت ها میتوانند از دستگاه های مبتنی بر تکنولوژی تشخیص چهره و اثرانگشت برای بهبود کارکرد و پرداخت دستمزد مناسب استفاده کنند. شرکت ها و موسسات عمومی و نهادهای دولتی میتوانند علاوه بر بررسی ساعات مختلف کاری، بر جنبه های محاسبه دستمزد، اضافه کار، ماموریت، مرخصی و شیفت های متفاوت نظارت داشته باشند.

نتایج صحیح گزارشات دریافتی ترددها میتوانند به راحتی و عینا در محاسبه دستمزد و حقوق منعکس شوند؛

از آنجا که دستگاه های حضور و غیاب قادر به شناسایی سریع تشخیص چهره و اثرانگشت میباشد؛ بنابراین ثبت داده ها را مستقیما، حتی در زمان شلوغی ترددهای صبح و بعدازظهر بی وقفه ثبت میکند.

با دریافت ترددهای ثبت شده توسط سیستم، بخش منابع انسانی میتواند در کمترین زمان ممکن به آسانی اطلاعات تردد مربوط به کارکنان را برای تولید گزارش عملکرد فرد تولید یا اصلاح نماید. موسسه همچنین این امکان را خواهد داشت تا در یک زمان متمرکز با مدیریت حضور و غیاب کارمندان خود در مکانهای مختلف اطلاعات تردد مورد نیاز جهت گزارش را فراخوانی کند.

با نرم افزار مدیریتی حضور و غیاب کارابان هر سازمان و موسسه ای میتواند سیستمی بهینه متصل به شبکه های کامپیوتری خود یا به دیگر سیستم های موجود داشته باشد. با تنوع و دسترسی کامل مدیریتی برای ساختن شیفت های مختلف کاری برای برطرف کردن هرگونه مشکل ممکن در شیفت های کاری درحالیکه در هزینه های حقوق و دستمزد صرفه جویی میشود.

برخی کاربردهای سیستم حضور و غیاب موبایل کارابان

شبکه پخش و توزیع – ویزیتوری

بیمارستان ها و درمانگاه ها

رستوران ها و کافه ها

شرکت ها و ادارات

کارخانه ها و کارگاه ها

ویژگی های سیستم حضور و غیاب تحت موبایل

همیشه در دسترس
امروزه کمتر کسی را می توان یافت که از تلفن های همراه هوشمند استفاده نکند و یکی از آنها را همواره همراه خود نداشته باشد. بدین ترتیب سامانه حضور و غیاب تحت موبایل کارابان به راحتی برای عموم مردم در دسترس است.

ثبت تردد بدون وابستگی به موقعیت مکانی
بسیاری از مشاغل همچون مشاغل خدماتی و بازاریابی وابستگی ای به موقعیت مکانی فرد نداشته و این امر مشکلاتی را برای حضور و غیاب افراد به همراه داشته است. اما با سامانه حضور و غیاب تحت موبایل کارابان این مشکل به طور کامل مرتفع گردیده است.

کم هزینه و بی نیاز از دستگاه حضور و غیاب
در سامانه حضور و غیاب تحت وب کارمندان می توانند تردد خود را از طریق تلفن همراه و بدون نیاز به هیچ گونه دستگاه حضور و غیاب، ثبت نمایند.

دقت و سرعت بالا
با استفاده از این سامانه ثبت تردد افراد بدون هیچ مشکلی انجام می شود و سیستم موقعیت یاب آن نیز صحت و دقت تردد ثبت شده را تضمین می نماید.

جهت مشاوره با کارشناسان و کسب اطلاعات بیشتر همین حالا با ما تماس بگیرید!

ساعات کاری واحد فروش: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:30 الی 16:30 و پنجشنبه از ساعت 8:30 الی 12:30

برخی از مشتریان کارابان

مشتریان دستگاه اکسس کنترل کارابان
مشتریان دستگاه کنترل تردد کارابان
مشتریان دستگاه کنترل دسترسی کارابان