راهکار

مدیریت حضور و غیاب تحت وب

در کسب و کارهای بزرگ و یا ادارات و سازمان ها ارتباط و تعامل در زمینه های مختلف اهمیت بسیاری دارد. سیستم های نرم افزاری تحت وب، با توجه به ساختاری که دارند، تعاملات اضافی در زمینه اهداف آن سیستم را حذف نموده و شفافیت و سهل الوصول بودن داده ها را نتیجه می دهند.

مدیریت سیستم حضور و غیاب تحت وب

با توجه به رشد روز افزون تکنولوژی و پیچیدگی های زندگی امروزی، زمان از ارزش بسیار بالاتری نسبت به گذشته برخوردار است و مدیریت آن تاثیرات چشمگیری در پیشرفت و موفقیت کسب و کارها و ارگان های گوناگون دارد. سیستم های مدیریت حضور و غیاب بهترین ابزار در راستای مدیریت زمان و همچنین بهره وری پرسنل می باشند. این سیستم ها ترکیبی از سخت افزار و نرم افزار به همراه قوانین و مقررات خاص خود هستند.

در مجموعه هایی با تعداد پرسنل بالاتر و یا در ادارات و سازمان ها با توجه به نیاز بسیار زیاد به تعامل میان کارمندان و مدیران در زمینه حضور و غیاب می بایست راهکاری اندیشید تا نه تنها این تعامل را ساده تر نمود که اطلاعات و گزارشات شفافی را در اختیار گذاشت تا اصولا نیاز به خیلی از این تعاملات برطرف گردد. سامانه ای که هم سرعت و دقت بالایی داشته باشد و هم همگان بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند و به اطلاعات و فرآیندهای مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند.

سامانه حضور و غیاب تحت وب کارابان با بهره گیری از مدرن ترین تکنولوژی های طراحی و تولید سامانه های تحت وب، ابزاری ست بسیار سودمند و کاربردی در همین راستا که در بستری امن و مطمئن ارتباطی کاربردی میان کارمندان، مدیران و اپراتورهای سامانه حضور و غیاب بر قرار می کند.

با استفاده از این سامانه هم کارمندان و هم مدیران محیط های کاربری ویژه را با امکانات مختص به خود در اختیار خواهند داشت. اطلاعات به صورت کاملا شفاف و دقیق در دسترس قرار می گیرد و هر گونه اشتباه فردی و یا سوءتفاهمی از میان برداشته می شوند.

کارمندان می توانند درخواست های خود را بدون مراجعه حضوری و تنها با چند کلیک ساده در سامانه ثبت نموده و نتیجه در خواست خود را نیز مشاهده کنند. مدیران نیز به سادگی نتایج گزارشات را ثبت نموده و در صورت لزوم دلیل آن را نیز درج نمایند. همچنین مدیران و کارمندان می توانند از طریق پیام با یکدیگر در ارتباط باشند.

برخی کاربردهای سیستم حضور و غیاب تحت وب

شبکه های پخش و توزیع – ویزیتوری

بیمارستان ها و درمانگاه ها

فروشگاه ها و مراکز تجاری

شرکت ها و ادارات

کارخانه ها و کارگاه ها

ویژگی های سیستم حضور و غیاب تحت وب

حذف تعاملات اضافی و مراجعات حضوری
با استفاده از این سامانه تمامی مراجعات حضوری افراد به مدیریان و یا اپراتورهای سیستم حضور و غیاب در راستای موضوعات مرتبط حذف شده و فرآیندهای حضور و غیاب و حقوق و دستمزد را بسیار ساده تر می نماید.

مدرن ترین تکنولوژی ها
تولید و توسعه سامانه حضور و غیاب تحت وب کارابان با بهره گیری از تیمی متخصص و به روز ترین تکنولوژی های برنامه نویسی تولید گردیده و عملکرد، امنیت و سرعت بسیار بالایی را در اختیار کاربران می گذارد. همچنین نگهداری و سفارشی سازی آن نیز با بالاترین کیفیت صورت می پذیرد.

تأثیر انکار ناپذیر شفافیت اطلاعات
از آنجا که پرسنل در هر زمان قادر به مشاهده شرایط عملکرد خود هستند و درخواست های مرخصی، مأموریت، ثبت تردد و اضافه کار از طریق همین سامانه صورت می پذیرد، اطلاعات دقیق و درست همیشه در اختیار بوده و از بسیاری از مشکلات و سوءتفاهم ها جلوگیری می نماید.

کاربری بسیار ساده
هم در بخش مدیریان و هم در بخش کاربران، سامانه حضور و غیاب تحت وب کارابان تجربه ای خوشایند از محیط کاربری به روز، ساده و جذاب را در اختیار می گذارد.

جهت مشاوره با کارشناسان و کسب اطلاعات بیشتر همین حالا با ما تماس بگیرید!

ساعات کاری واحد فروش: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:30 الی 16:30 و پنجشنبه از ساعت 8:30 الی 12:30

برخی از مشتریان کارابان

مشتریان دستگاه اکسس کنترل کارابان
مشتریان دستگاه کنترل تردد کارابان
مشتریان دستگاه کنترل دسترسی کارابان