راهکار

ارسال و دریافت پیامک

ارسال پیامک یکی از موثرترین و پرطرفدارترین راه های ارتباطی و به ویژه جهت اطلاع رسانی و تبلیغات است. پیامک ها کم هزینه بوده و در بیشتر مواقع بدون هیچ مشکلی به مقصد می رسند.

مدیریت سیستم ارسال و دریافت پیامک

روش های ارتباطی و اطلاع رسانی متنوعی در دنیای آکنده از فناوری امروز در دسترس است. با توجه به در دسترس بودن همگانی تلفن های همراه، این وسیله ابزاری مناسب برای این می باشد. پیامک نیز از مهمترین راههای ارتباطی در تلفن های همراه است.

حال چنانچه بخواهید پیامی را به صورت گروهی ارسال نمایید، همچون یک دعوتنامه، یک هشدار و یا هر مورد دیگری، بدون شک مطمئن ترین و سریع ترین راه ممکن استفاده از سرویس های ارسال پیامک می باشد. این سرویس ها در دو نوع کلی اینترنتی و همچنین سیم کارتی در دسترس می باشند.

یکی از موارد بسیار مهمی که در شرایط مختلف اطلاع رسانی آن از اهمیت زیادی برخوردار است، تردد افراد است. به عنوان مثال در مدارس تردد دانش آموزان را می توان برای والدین ارسال نمود تا ایشان از وضعیت فرزند خود مطلع باشند.

همچنین در برخی موارد مدیران با توجه به عدم حضورشان در محل مجموعه تحت مدیریت خود نیازمند مطلع شدن از وضعیت حضور و پرسنل خود می باشند. پیامک راهکاری بسیار ساده و کاربردی برای این امر می باشد.

برخی کاربردهای سیستم حضور و غیاب

مدارس و آموزشگاه ها

بیمارستان ها و درمانگاه ها

رستوران ها و کافه ها

شرکت ها و ادارات

کارخانه ها و کارگاه ها

ویژگی های سیستم حضور و غیاب

در دسترس همگان
تقریبا تمام مردم دنیا از تلفن های همراه استفاده می کنند و دسترسی به سرویس پیامک از امکانات پیشفرض تمامی اپراتورهای تلفن همراه می باشد.

مقرون به صرفه
ارسال پیامک از کم هزینه ترین راه های ارتباطی می باشد و با مدیریت درست کاراکترها می توان به پایین ترین هزینه مصرفی دست یافت.

مطمئن و کاربردی
در عمده مواقع پیامک ها حتما به دست مخاطبان خواهد رسید. کافیست از اپراتور مورد اطمینان و رسمی استفاده نمایید تا از رسیدن پیام هایتان به مقصد اطمینان داشته باشید.

کاربری ساده
سامانه پیامکی کارا – ساپک تمامی امکانات مورد نیاز از یک سامانه ارسال و دریافت پیامک را با کاربری بسیار ساده و محیطی کاربرپسند در اختیار می گذارد.

جهت مشاوره با کارشناسان و کسب اطلاعات بیشتر همین حالا با ما تماس بگیرید!

ساعات کاری واحد فروش: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:30 الی 16:30 و پنجشنبه از ساعت 8:30 الی 12:30

برخی از مشتریان کارابان

مشتریان دستگاه اکسس کنترل کارابان
مشتریان دستگاه کنترل تردد کارابان
مشتریان دستگاه کنترل دسترسی کارابان