با ما در ارتباط باشید.

نرم افزار حضور و غیاب تحت وب کارابان

نرم افزار حضور و غیاب نام آشنای کارابان در نسخه ی تحت وب با عنوان کارابان وب، با گذار از تکنولوژی های نرم افزاری گذشته، تصویری جدید از مدیریت حضور و غیاب را در اختیار مدیران و کاربران قرار می دهد.

  • دارای دو سطح مدیران و کاربران
  • امکان تهیه گزارش برای مدیران از پرسنل تحت مدیریت
  • امکان تهیه گزارشات فردی برای هر یک از پرسنل
  • امکان ثبت درخواست مرخصی، ماموریت، اضافه کار و تردد برای کارمندان
  • امکان تأیید و یا رد درخواست های کارمندان
  • امکان ارسال پیام از مدیران به کارمندان

هرجا که باشید.

مهم نیست کجا و در چه شرایطی باشد. به کارابان وب متصل شوید، گزارش بگیرید، درخواست ثبت کنید و پیام ارسال نمایید.

با یک نگاه

پس از اتصال به کارابان وب و با استفاده از رابط کاربری پیشرفته آن، به سرعت به تمام آنچه می خواهید دست می یابید.

ایمن و مطمئن

محرمانه، یکپارچه و در دسترس. دیگر هیچ نگرانی ای بات اصالت اطلاعات نخواهید داشت.

کارا و ایده آل

با کارابان وب، بالاترین سطح کارایی و بهره وری را در قالب امکاناتی متعدد در اختیار خواهید داشت.

نرم افزار حضور و غیاب کارابان وب راهکاری نوین برای مدیریت حضور و غیاب!

داشبورد

داشبورد حرفه ای و کارآمد نرم افزار حضور و غیاب کارابان وب امکانات کاملی را در اختیار مدیران و کاربران می گذارد.

مدیران با ورود به حساب کاربری خود قادر به مشاهده ی پیام ها، درخواست های مرخصی، مأموریت و یا ثبت تردد کاربران خواهد بود. آماری از این اعلانات در قالب نوتیفیکیشن بار در گوشه بالای سمت چپ پنجره در دسترس است. همچنین نمودار آماری عملکرد پرسنل نیز در نمای نخستین داشبورد قابل مشاهده می باشد. بدین ترتیب و همانطور که مشاهده می نمایید این داشبورد مجموعه ای از امکانات مورد نیاز مدیر سامانه را به سادگی در دسترس قرار می دهد.

کاربران نیز با ورود به حساب کاربری خود قادر به مشاهده ی پیام ها، ثبت درخواست مرخصی و مأمورت و یا ثبت درخواست ثبت تردد خواهند بود. همچنین نموداری از عملکرد هر کاربر در حساب کاربری وی قابل مشاهده است.

پیام رسان

در بخش پیام رسان نرم افزار حضور و غیاب تحت وب کارابان، امکان ارسال پیام های متنی هم برای مدیران و هم برای کاربران در دسترس می باشد. با استفاده از این سامانه تحولی جدید در ارتباط بین کارمندان و مدیران سامانه های حضور و غیاب شکل می گیرد. کارمندان می توانند پیش از ثبت هر درخواستی، از طریق ارسال پیام از شرایط و نظر مدیر خود اطلاع یابند و یا مدیران می توانند هر گونه مورد در تردد، شیفت، مرخصی و مأموریت و یا بخش های دیگر را تنها با چند کلیک و از طریق این پیام رسان کاربردی برطرف نمایند.

بدون شک وجود ای امکان بی نظیر بسیاری از رویدادهای اضافی و هزینه بر همچون نامه نگاری های درون سازمانی، تماس های تلفنی و … را حذف می نماید.

درخواست ها

ثبت درخواست، تایید و یا رد درخواست

در سامانه حضور و غیاب تحت وب کارابان، کارمندان می توانند درخواست های خود را در پنل شخصی خود ثبت نمایند تا مدیر مربوطه آنها را مشاهده و در صورت لزوم اقدام کند. 

این درخواست ها شامل درخواست مرخصی، درخواست مأموریت، درخواست ثبت تردد و همچنین درخواست اضافه کار می باشد. پس از ثبت هر یک از این درخواست ها، نمونه ای از درخواست برای مدیر مربوطه در دسترس قرار می گیرد. حال مدیر می تواند در خواست را تأیید و یا رد نماید و همچنین توضیحات آن را نیز برای کارمند ارسال کند.

بدیهی است در صورت رد هر درخواست، تأثیری بر گزارشات نخواهد داشت. برای مثال چنانچه کارمندی برای مدت دو ساعت درخواست مرخصی ثبت نماید و بدون دریافت تأییدیه محل کار خود را ترک کند، در صورت رد درخواست توسط مدیر، به مدت عدم حضور وی در محل کار، کسر کار برای وی لحاظ می گردد.

گزارشات

گزارشات مدیریتی و گزارشات انفرادی کارمندان

در سامانه حضور و غیاب تحت وب کارابان، مدیران قادر هستند پس از ورود به پنل مدیریتی مربوط به خود، گزارشات کاملی از عملکرد پرسنل تحت مدیریت خود را مشاهده نمایند. گزارش ورود و خروج، گزارش وضعیت شیفت، گزارش مأموریت – مرخصی، گزارش مجموع عملکرد و گزارش مجموع عملکرد به تفکیک شیفت، گزارش های در دسترس مدیر می باشند. مدیر می تواند این گزارش را به صورت انفرادی و یا ترکیب دلخواهی از افراد، در اختیار داشته باشد.

کارمندان نیز قادرند پس از ورود به پنل خود گزارشات مربوط به عملکرد خود را مشاهده نماید. بدین ترتیب هر فرد در هر زمان می تواند از چگونگی عملکرد خود مطلع بوده و در صورت لزوم نیز در راستای ارقاء خود تلاش نماید.

میلیون تردد در سال

ساعت خدمات پشتیبانی

افراد ثبت شده در نرم افزار

مشتری فعال

جهت مشاوره با کارشناسان و یا خرید این محصول همین حالا با ما تماس بگیرید!

  ساعات کاری واحد فروش: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:30 الی 16:30 و پنجشنبه از ساعت 8:30 الی 12:30

برخی از مشتریان کارابان

مشتریان دستگاه اکسس کنترل کارابان
مشتریان دستگاه کنترل تردد کارابان
مشتریان دستگاه کنترل دسترسی کارابان